رویه های بازگرداندن کالا

رویه های بازگرداندن کالا

فوری : با توجه به پیک دوم کرونا و به جهت حفظ سلامت شما مشتریان محترم از مرجوع نمودن کالا جدا معذوریم.لطفا در انتخاب خود دقت کنید

نکته : از ارکان اصلی سایت،ارسال بموقع و سلامت محصول مورد نظر مشتری میباشد و در صورتی که مرسوله  معیوب باشد حتما  از سمت سایت پیگیری انجام خواهد شد.

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های کالاویچ بوده است و کالاویچ در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

۱-لوازم خانگی برقی در صورتی که گارانتی شرکتی داشته باشند مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

۲-با توجه به گستردگی کالای ارایه شده در وب سایت کالاویچ ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

۳- اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف کالاویچ همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش درج شده‌اند، مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند.

۴-برای  محصولاتی که داخل شهر تهران و حمل و نقل آن توسط پیک شرکت بوده و در حضور مشتری، کالا تست و سپس تحویل میگردد ،نیاز به مهلت ۷ روز تست مجدد نیست.

۵-در صورت عودت محصول،کلیه هزینه حمل و نقل بعهده خریدار میباشد.